• En Uygun Tabelacı & Reklamcıyız
  • İletişim : 0212 777 94 94

Çatı tabelası, günümüz şartlarına uygun olarak hazırlanmış açık hava reklamcılığı ürünlerinden bir tanesidir. Sizlere sunduğumuz taleba hizmetleri içerisinde yer alan çatı tabelası isteğiniz doğrultusunda ışıklı ya da ışıksız olarak tarafımızca üretilir. Uzun ömürlü kullanımlarınız için dizayn edilmiştir.

Çatı Tabelasında Hangi Malzeme Kullanılır?

Çatı tabelası üretimi esnasında daha hafif ve daha uzun ömürlü olduğu için alüminyum malzemeler kullanmaktayız. Sizin isteğiniz doğrultusunda galvaniz ya da çelik malzemeler de tarafımızca kullanılan materyaller içerisinde yer alır. Bu malzemelerin tamamı her türlü hava şartına uygun ve dirençli olduğu için sizlere uzun süreli kullanım imkanı sağlar. Firmamız alanında uzman ekibi ile sizlere çatı tabelası ürünleri sunar.

Çatı Tabelası İmalat Aşaması

Çatı tabelası ürünümüzde imalat aşaması teknik çizimi yapılmış olan harf boyunun belirlenmesi ile başlar. Daha sonrasında router yardımı ile harf kesimi yapılır. Diğer harflerin bant kalınlığı ve boy ölçüleri de belirlendikten sonra üretim tamamlanır.

Çatı Tabelası Boyama İşlemi

Çatı tabelasının konulacağı yere göre sizlerin isteği doğrultusunda boyama işlemi tarafımızca yapılır. Yarı mamül şeklinde hazırladığımız çatı tabelası ürünümüz, elektrostatik boya ile boyanarak hazır hale getirilir. Işıklı istek doğrultusunda içerisine döşenecek olan ledlerle aydınlatma işlemi tarafımızca uygulanır. Çatı tabelası olarak bilinen bu ürünümüzün sektör içerisinde birçok başka adı da bulunur.

Çatı Tabelası Uygulama Aşaması

Çatı tabelasını oluşturacak olan harflerin imalatı yapıldıktan sonra uygulama aşamasına geçilir. Uygulamanın yapılacağı bölgede daha önceden statik hesap yapılır. Taşıyı profilin üzerine harfler oturtularak montaj işlemi gerçekleştirilir.

Ürünlerimiz dayanıklı ve uzun ömürlü malzemelerden üretilir. Herhangi bir sorun oluştuğu durumda bizimle irtibata geçerek teknik destek alabilmeniz mümkün olur.

Çatı Tabelası Modelleri

Çatı tabelasının çeşitleri genel standart modelleri bünyesinde barındırır. Işıksız modeller kompozit üzerine folyo kesim ile oluşturulur. Yaklaşık 10 mm ile 20 mm kalınlığında olan bu model ışıksız tabelalar için tercih edilir. İstenildiği ya da gerek duyulduğu durumlarda ışıksız tabelalara led döşemesi tarafımızca yapılabilir.

Çatı Tabelası Yaptırma

Çatı tabelasını kendi isteğiniz doğrultusunda yaptırmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere bu alanda hem güvenilir hem de kaliteli bir hizmet verme garantisi sunan firmamız, alanında uzman bir ekip ile çalışır. İstekleriniz dikkate alınarak uygulanan çatı tabelalarımız, firmamız tarafından belirlenen alana monte edilir. Uygun fiyat garantisi ile sizlere verdiğimiz hizmet seçenekleri içerisinde yer alan çatı tabelalarımız ve daha fazlası için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Çatı Tabelası Fiyatları

Çatı tabelası yapılacak yerin genişlik ve yüksekliğine göre harcanan malzemelere göre hesaplanmaktadır. Tabela için kullanılan karkas profiller, tasarımdaki logo ve yazıların harf yükseklikleri, dış mekan trafo, led miktarı, pleksi veya krom paslanmaz malzemeler hesaplanarak yaklaşım maliyet ortaya çıkmaktadır. Fiyat vermek gerekirsek ışıksız çatı tabelası 15.000 TL ile 50.000 TLIşıklı çatı tabelası 25.000 TL ile 150.000 TL arası fiyat aralıkları belirlenmektedir.

× WhatsApp Teklif İste