• En Uygun Tabelacı & Reklamcıyız
  • İletişim : 0212 777 94 94

Eczane tabelası belirli standartlar ile sabitlenmiş olan tabela türlerindendir. Belirli standartlar ile sabitlenmesinin sebebi, eczaneler arasında oluşacak haksız rekabeti önlemektir. Aynı zamanda görüntü kirliliğine engel olmaktır. Bu tabelalar sayesinde hastalar eczaneyi çabucak bulabilirler.

Eczane Tabelası Hazırlanmasında Uyulacak Yönetmelik

Eczane tabelalarının hazırlanmasında, eczane ve eczaneler hakkında yönetmeliğin 25. Maddesine uyulması mecburi kılınmıştır. Standartlar ölçüsünde eczane tabelası satışımız bulunmaktadır.

Eczane Tabelası Özellikleri

Firmamızın bünyesinde bulunan bu tür tabelalar demir profil malzeme ile hazırlanmıştır. Taşıyıcı yapı ve ara profiller, yönetmeliğe uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Tabelalarımız içine su girişi engellenecek şekilde yapılmıştır. Eczane tabelalarımız paslanmayı engellemek amacıyla antipas ile boyanmıştır. Tabelalarımızın arkası gofrajlı alüminyum ile kapatılmıştır. Tabela ölçüleri ölçü çeşitliliğimiz kanunda belirtilen maksimum ve minimum ölçüler arasında tasarlanmıştır.

Belirtilen her maddeye uygun bir şekilde tasarı gerçekleştirmekteyiz. Kırmızı ve beyaz renkli tabelalarımız mevcuttur. Tabela yazılarımızı kırmızı pleksi vakum yapılarak yazmaktayız.

Eczane Tabelası Fiyatları

Kanuna göre tabelalar ışıksız olması gerekmektedir. Firmamızın reyonunda eczane tabela fiyatları yapılacak işe ve boyuta göre göstermektedir.

Eczane Tabelasını Diğer Tabelalardan Ayıran Özellikler

Eczane tabelası özel bir tasarım gerektirir. Bu tabelayı diğer tabelalardan ayıran özellikler bulunmaktadır.

  • Eczane isimleri eczane dükkânlarının üstüne yazılmamaktadır. Genellikle kapı önlerine veya kapı dışındaki alanlara yazılabilir.
  • Boyutları diğer tabelalara göre küçük olduğu için daha kolay taşınır.
  • Led ışıklandırma ile aydınlatılabilir özelliktedir.
  • Kırmızı ve beyaz renk seçenekleri dışında herhangi bir renk uygulanamaz.
  • Eczane kelimesi alt alta yazılır. En harfi daha büyük yazılarak dikkat çekilebilir.
  • Nöbetçi listesini tabelanın üzerine koyma imkânınız bulunur.
  • Kolay ve pratik temizlenir.
  • Saat ve tarih gösterilebilir.
  • Elektriklerin gitmesi durumunda ışıkları aktif haldedir.

Bu özellikleri sayesinde eczane tabelası diğerlerden ayrılmaktadır.

Eczane E Logo Özellikleri ve Fiyatları?

Eczanelerin en belirgin simgesi E logolarıdır. Standart şartlarına uygun bir şekilde yapılmalıdır. Işıklı ve ışıksız şekilde tabelaya asılabilir. Işıklı tercihiniz olmalıdır Çünkü daha estetik bir görünüme sahip olur.

Elektrikler kesildiği zaman logo ışığını gösteren LED’ler aktif haldedir, sönmez. Alüminyum levha yapımında kullanıldığı için kolay kolay logolarımız pas tutmaz. 60 x 60 boyutları normal boyuttur. Fiyatları 950 TL ile 2.000 TL kalitesine göre değişiklik göstermektedir.

Yerli Üretim Eczane Tabelaları

Eczane tabelası ürünlerimiz kaliteli malzemelerden tasarlandığı için darbelere karşı dayanıklıdır. Yerli üretim olduğundan dolayı çok tercih edilen tabela türlerindendir. Kurulumu, montajı kolay; maliyeti düşüktür. Kullanacağınız alana göre ölçüleri mevcuttur.

× WhatsApp Teklif İste