• En Uygun Tabelacı & Reklamcıyız
  • İletişim : 0212 777 94 94

Fener tabela, adından da anlaşılacağı gibi ışık ve yansıma özelliği bulunan tabela türleridir. Gece işletmeleri yapan firmalar için en uygun tabela çeşididir. Firmamızın bünyesinde fener tabela satışı mevcuttur.

Monte Şekline Siz Karar Verin.

Duvara monte veya zemine direkt monte edeceğiniz türleri bulunur. Pratik kullanacağınız tabela türleridir. Küçük ebatlara sahiptir. Logo ve planlarınızı ön plana çıkarmanıza yardım eder. Firma isminiz tabelalara işlenir ve ışıklandırma yapılır. Göz alıcı şekilde tasarlayarak sizlerin satışınıza sunarız.

Fener Tabela Kullanım Alanları

Kullanım alanı geniş bir üründür. Fener tabela türlerimizi genellikle lokanta, bar, kafe, market, bakkal gibi dış mekânlar için daha uygundur.

Fener Tabela Çeşitlerimiz

Fener tabela türlerimiz arasında bulunan çeşitlerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Çift Taraflı Fener Tabela
  • Tek Taraflı Fener Tabela
  • Işıklı Fener Tabela
  • Işıksız Fener Tabela
  • Asmalı Fener Tabela
  • Duvara Monteli Fener Tabela
  • Direkt Üzerine Kurulum Yapılabilen Fener Tabela

Birçok özelliği olan fener tabela çeşitlerimiz mevcuttur.

Fener Tabela Özellikleri

Firmamızın reyonunda satışa sunulan fener tabelalar daha ihtişamlı bir düzenleme ile tasarlanmaktadır. Bu ürünümüzde ışıklandırma sistemini istediğiniz zaman aktif etme veya kapama özelliği bulunur. Yapımında plastik, kompozit, demir, ahşap ve pleksi maddeleri kullanmaktayız. Şık tabela seçenekleri sunmaktayız. Sağlam ve dış etkenlere dayanıklı ürünler tasarlamaktayız. Kullanımı ve montesi basit ürünlerdir. Işıklandırma sistemi çabuk bozulmaz. Ürünlerimiz garantimiz altındadır.

Fener Tabela Fiyatları

İmalatı aşamasında kaliteli malzemeler kullansak bile uygun fiyatlarla satışa sunmaktayız. Müşteri talepleri göz önüne alarak hizmet vermekteyiz. Tasarımdan kurulumuna kadar imalat süresince müşteri bilgi talebi kesintisiz olarak tarafımızca sağlanır. Fener tabela kurulumu için gerekli askı imalatı da yapmaktayız. Tabelacım firması olarak sektör tecrübesi ve yüzlerce refansı ile fener tabela ihtiyacınızı karşılamaktayız. Yüksek maliyetli ürünleri uygun fiyatla satışa sunmaktayız.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak satış yapmaktayız. En uygun fener tabela hizmetleri sunmaktayız. Reyonumuzda satışa sunulan fener tabela çeşitlerimiz ile tanıtımınıza yardımcı olmaktayız.

Firmanızın Tanıtımı ve Markanız Gece Işıldasın

Tanıtım bilgileriniz veya markalarınız fener tabela çeşitlerimize baskılanarak hazırlanır. Şık bir görsellik elde etmek için bu tip tabela tercihiniz ise tabelacım adıyla yanınızda bulunmaktan mutluluk duyarız. Fener tabela reyonumuzda bütün müşterilerimizi memnun edecek ürünler bulunur. Ekonomik satışlarımız mevcuttur. Fener tabela çeşitliliğimiz çok fazladır. Ürünlerimiz kalite açısından tektir. Fener tabela ihtiyaçlarınızı karşılamak için çalışmaktayız. İstenilen tasarımda ürünler imalat etmekteyiz. Sizlerin memnuniyeti için çalışmaktayız.

× WhatsApp Teklif İste