• En Uygun Tabelacı & Reklamcıyız
  • İletişim : 0212 777 94 94

Kapı tabelası, genel anlamıyla yer belirlemek için kullanılır. O yerin nerede olduğunu işaret etmek ve o yerin bulunduğu konuma etki oluşturmak için kullanılır. Firmamızın bünyesinde uygun fiyatlarla kapı tabelası bulma olanağınız vardır.

 Kaliteli Malzemelerden Üretilir

Farklı amaçlar için kullanılan kapı tabelaları etkili bir tanıtım uygulamasıdır. Firmamızın bünyesinde bulunan bu ürün, artık bilgisayar destekli olarak muhteşem görsellik sağlayan tabelalar haline gelmiştir. Kapı tabelası üretiminde kaliteli malzemeler kullanmaktayız. Kapı tabelalarınız tanıtım amaçlarınıza uygun bir şekilde tasarlanır. Eskiden sadece firma ismi yazılı olan boyanmış tabelalar olarak kullanılsa da, yaptığımız tasarımlar ile kurumların olağanüstü showları haline getirmiş bulunmaktayız.

Kapı Tabelası Çeşitleri

Firmamızın bünyesinde tanıtımınızı yapmak için birçok kapı tabela çeşitlerimiz vardır.

  • Pleksi kapı tabelası
  • Kapı giriş tabelası
  • Işıklı kapı tabelası
  • Işıklı ofis kapı tabelası
  • Işıksız kapı tabelası

Bu ve buna benzer birçok ürünü kapı tabela reyonumuzda bulma imkânınız vardır.

 Pleksi Kapı Tabelası

Firmaların kullanım amaçlarına göre farklı tasarımlar kullanarak her türlü kapı tabelası imalatı yapılabilmektedir. Tanıtmak istediğiniz alana göre farklı tasarımlar ortaya çıkarmaktayız. Işıklı veya ışıksız pleksi kapı tabelası türlerimiz bulunmaktadır. Hayatımızın her alanına nüfuz etmiş kapı tabela türlerini sizlerin satışına sunmaktayız.

 Kapı Giriş Tabelaları

Ajansımız tüm tabela çeşitlerinde üstün tasarım kabiliyeti ile hizmet vermektedir. İmalattaki özenli çalışmalarımız ile hizmet vermeye önem göstermektedir. Tabela üretiminde teknoloji ürünü yazılımlarla desteklenen muhteşem tasarılar yapmaktayız.

 Işıklı Kapı Tabelası

Yapılması düşünülen tüm tabela çeşitleri uzmanlık ve hassas işçilik gerektiren reklam araçları olarak bilinmektedir. Kapı tabelaları birçok şirketten küçük esnafa kadar her alanda kullanılmaktadır. Görüntü kirliliğine meydan vermemek için profesyonel tasarımlı tabelalar yapılır. Yapılan tabelalar kurumların tanıtımına yönelik olarak tasarlanır. Bu tasarıları yaparken en ince ayrıntısına kadar düşünmekteyiz. Hatta tabela tasarımlarında şehrin yapısına da katkı sağlayacak biçimlerde olmasına özen göstermekteyiz.

 Işıklı Ofis Kapı Tabelaları

İmalat aşamasından montaj aşamasına kadar tüm aşamalarda olağanüstü emek ve özenle çalışmalar yaparız. Ajans personellerimiz her amaca uygun modern tasarımlar üretmek için uğraşırlar. 7/24 müşteri hizmeti sunarız. Sizlerin tanıtım markası olmak için çaba sarfederiz.

 7/24 Hizmetinizdeyiz

Ofis kapı tabelası, tabela isimlik, kapı tabelası, kapı giriş tabelası gibi birçok çeşitlerimiz ile hizmet vermekteyiz. Farklı firmalarda bulamayacağınız tasarımlar firmamızın bünyesinde mevcuttur. Yüksek kalite ve uzun ömürlülük, ürünlerimizin en önemli özelliklerindendir.

× WhatsApp Teklif İste