• En Uygun Tabelacı & Reklamcıyız
  • İletişim : 0212 777 94 94

Krom Harf Tabela, göz alıcı ve şık tasarıma sahip paslanmaz krom veya krom alaşımı malzemelerinden imal etmekteyiz. Modern, dekoratif ve lüx tabela ürünlerimiz mevcuttur.

Krom Harf Tabela Daha Dikkat Çekici

Estetik ve dekoratif tabelalarımız sayesinde firmalar, hem imajını hem de çekiciliğini gözler önüne sererler. Krom harf tabelalarımız, ziynet eşyası satan kuyumcular ve büyük reklam şirketleri tarafından yaygın sipariş verilen ürünler arasında birinci sırada yer alır. Bu ürünlerde şirketlerinizin tanıtımı için, gerekli estetiği yakalamak bizim işimiz.

Krom Harf Tabela Çeşitleri

Farklı şekillerde üretimini yapmaktayız. Işıklı ve ışıksız olarak imal edip satışa sunmaktayız. Üretildiği krom veya krom alaşımına bağlı olarak;

  • Sarı krom harf,
  • Altın krom harf (gold),

Olarak çeşitlendirilir.

Tabelalarımızın Özellikleri

Bu tabelalarımızın en önemli özelliklerinden birisi el işçiliği ile imal edilmesidir. İmal ettiğimiz Krom harf tabelalar dış mekanlarda kullanıldığında kalabalık ortamlarda bile dikkat çekiyor.

Göz kamaştırıcı bir reklam ürünü olarak değerlendirilen tabelalarımız, sitemizdeki krom harf tabela reyonumuzda yer alır. Bu tabelalar görselliğinin yanında diğer tabela türlerine göre daha çok kaliteli ve dayanıklı olmaktadır.

Krom Harf Tabela İmalatı

Krom Harf Tabela imalatımız 2 şekildedir. Fileli veya filesiz olarak 2 şekilde imal etmekteyiz. Tabela testi yapılmadan montaj işlemi yapılmaz. Tabela testi yapıldıktan sonra istenilen alana montajı yapılarak, sabitlenir.

Fileli Krom Harf Tabela

Fileli krom harf tabelası ürünlerimizin önce harf tasarımını yapmaktayız. Daha sonra özel kaplamalı paslanmaz çelik alaşımından yapılan krom levhaları cnc router veya lazer kesim makinesi yardımıyla tasarıma göre kesmekteyiz.

Ön yüzün kalınlığını genellikle kullanılan tasarıma göre 1 veya 1.5 mm e kadar ayarlamaktayız. Harflerin kenar kalınlıkları için duruma göre değişmektedir. 3-9 cm arasında ölçülerde kenar kalınlığını ayarlarız.

Şeritler halinde kesim yapılarak havya ile kaynatıp kabarıklık vermeyi sağlarız. Bu tabela üretiminde kaynatma işlemi için makine kullanmayız. El işçiliği ile yaparız. Bu sayede altın renginde bir görünüm ortaya çıkmasını sağlamış oluruz.

Filesiz Krom Harf Tabela

İmalatında, öncelikle harf tasarımı yapılır. Daha sonra özel kaplamalı paslanmaz çelik alaşımından yapılan krom levhaları cnc router veya lazer kesim makinesi ile tasarıma uygun olarak dekupe edilerek keseriz.

Kesilen malzemeler kaynak malzemesi ile birleştirilerek kaynatma işlemine alınır. Özenle zımparalanır. Sonraki aşamada ise elde edilen krom harfe, arkadan ışık verecek şekilde led tabela yerleştirme işlemi yapılır.

× WhatsApp Teklif İste