• En Uygun Tabelacı & Reklamcıyız
  • İletişim : 0212 777 94 94

Pilon Tabela Nedir?

Bu tabela çeşidi genel olarak bir benzeri olan totem tabela ile aynı şey zannedilir. Fakat aralarında belirli bariz farklar mevcuttur. Öncelikle pilon tabela, totem tabelanın aksine tek parçadan oluşur. Yere monte edilen bir tabela çeşididir. Bu tabelaların genel olarak amacı, karmaşık alanlarda ve insan yoğunluğunun fazla olduğu mekânlarda yön göstererek insanlara yardımcı olmaktır. Pilon tabela, üzerinde birden fazla isim ya da ibare bulundurabilir. Birçok firma özel olarak bu tabelaları kullanarak hem daha çok müşteri kazanmakta hem de insanlara anlaşılır bir yönlendirme hizmeti sağlamaktadır.

Pilon Tabelada Nelere Dikkat Edilmeli?

Bu tabelalar genel olarak dış ortamlarda kullanıldığı için en sert hava koşullarına karşı bile dayanıklı olmak durumundadır. Malzeme kalitesi en önemli faktörlerden biridir. Sağlam ve kaliteli bir malzeme türü seçilmelidir. Dayanıklılığı sağlamak için eğer tabelanın boyutu ne kadar yüksekse buna bağlı olarak kullanılan malzemeye de o kadar dikkat edilmelidir. Pilon tabelanın yerleştirileceği konum çok önemlidir çünkü konumu kolayca değiştirilebilecek bir tabela değildir. Bu tabelalar, totem tabelalar kadar büyük olmadıkları için dikkat çekici bir tasarıma sahip olmalıdırlar. Totem tabelalar gibi bu tabelalar da temsil ettiği firmanın yüzlerinden biri oldukları için etkileyici ve profesyonel bir görünüme sahip olmalıdırlar.

Pilon Tabela Nerelerde Kullanılır?

Birçok kullanım alanına sahip olan bu tabelaların kullanım alanlarından bazıları şunlardır;

  • Benzin istasyonlarında benzin, dizel, motorin tarzı yakıt türlerinin fiyatlarının belirtilmesinde kullanılır.
  • Alışveriş merkezlerinde hangi mağazaların, restoranların, marketlerin bulunduğunun belirtilmesinde kullanılır.
  • Otellerde girişi belirtmek için, otoparka giden yolu tarif etmede, otel içi mekânlara giderken yön gösteriminde kullanılır.
  • Kafe ve restoranların yol ağzına yakın olan kısımlarında kullanılır.
  • Üniversitelerin kuzey, güney, doğu, batı girişlerinde konum bildirmek için kullanılır.
  • Müze girişlerinde görünümü iyileştirmek için kullanılır.
  • Site önlerinde sitenin ismini veya gayrimenkul şirketinin ismini belirtmek için kullanılır.
  • Araba satış galerilerinde marka belirtme ve şube ismini gösterme amaçlı kullanılır.

Pilon Tabela Fiyatları Nelere Bağlıdır?

Totem tabela ile benzerlik gösteren bu tabelalarda da boyut, fiyatı etkileyen bir faktördür. Tabelanın büyüklüğüne göre malzeme kullanımı artacağından fiyat da bundan etkilenecektir. Malzeme kalitesi ayrıca fiyatı etkileyen bir faktördür. Tüm sert hava koşullarına karşı dayanıklı bir tabelanın yapılması için kaliteli malzemeler kullanılmalıdır. Tabelaya yazılacak kelimelerin uzunluğu fiyatı etkileyen bir unsurdur. Eğer var ise logo da fiyata yansıması olan bir faktördür. Logonun büyüklüğü ile fiyat doğru orantılıdır. Pilon tabelalarda ışıklandırma seçeneği de mevcuttur. İsteğe göre yapılan ışıklı tabelalarda da fiyat değişikliği uğramaktadır.

Pilon Tabela Hizmeti

Eğer markanızı ya da firmanızı güzel bir şekilde tanıtmak istiyorsanız, profesyonel bir firma tarafından hazırlanan tabelaları kullanmalısınız. Tabelanızı profesyonel bir firmaya yaptırdığınızda malzeme kalitesinin ne kadar iyi olduğunu kolaylıkla görebileceksiniz. Tabelanın aşınmaya uğramadan, hava koşullarından etkilenmeden ve zarar görmeden yıllar boyu kullanılabilmesi için malzeme kalitesi çok önemlidir. Biz, bu işi yıllardır özveriyle yapan profesyonel kadromuz ile birlikte bu hizmeti sizler için sağlıyoruz. Kaliteli malzeme seçimi, markanızın ya da firmanızın bilinirliğini arttıracak tasarım, tamamen müşterilerin istekleri doğrultusunda ilerleyen yapım aşaması ve hızlı teslimat ile sizlere olan hizmetlerimizi sürdürüyoruz. İnsanların farklı firmalarla çalışırken çoğunlukla karşılaştığı kalitesiz malzeme kullanımı, yetersiz tasarım, istenen ürünün ortaya konulamaması, malzemenin uzun ömürlülüğünün sağlanamaması gibi sıkıntılar ile karşılaşmak istemiyorsanız firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini ilk ve tek prensip olarak edinmiş olan firmamız ile sizlere en iyi hizmeti sağlamaktan gurur duyuyoruz.

× WhatsApp Teklif İste