• En Uygun Tabelacı & Reklamcıyız
  • İletişim : 0212 777 94 94

Reklam sektöründe önemli bir yer edinen tabelalar amaçlarına uygun doğrultuda üretildiği zaman etkili olur. Firmamız tarafından alanında uzman bir ekip ile üretilen tabela modellerimiz arasında vinil tabela seçeneği de yer alır. Germe tabela olarak da bilinen vinil tabelalar, baskı kalitesi net olan seçenekler arasında bulunur.

Vinil Tabela Nedir?

Işıklı olmalarından ötürü hem gece hem de gündüz uzak mesafeden fark edilebilen vinil tabela branda germe tabelası olarak da tanımlanabilir. Temizlik bakımından zorluk oluşturmaması nedeni ile sıklıkla tercih edilen tabela modellerinden birisidir. Fırça ve duru su yardımı ile kolaylıkla temizlenebilme özelliğine sahiptir.

Vinil Tabelanın Avantajları Nedir?

Metalden oluşturulmuş bir kasanın üzerine gerilerek elde edilen vinil tabela;

  • İhtiyaca göre ışıklı ya da ışıksız olması
  • Florasan lamba ile desteklenebilmesi
  • Reklam giderlerinin düşürülmesi
  • Kolay monte edilmesi

Uzun ömürlü kullanım sağlaması gibi pek çok avantaja sahiptir. Firmamız tarafından kalite ve güven unsurları kapsamında üretimi sağlanarak montesi gerçekleştirilir.

Neden Vinil Tabela Tercih Etmelisiniz?

Ekonomik olmalarından dolayı reklam söktüründe bir çok kişi tarafından tercih edilen vinil tabela, isteğe göre boyanır. Firmamız tarafından kaliteli vinil kullanıldığı için kullanım ömrü daha uzun olur. Tabelaların içerisinde işletmenize ait olan logoyu kullanabilme imkanı sağlar. Bu da firmanın daha bilinir hale gelmesine yardımcı olur.

Vinil Tabelanın Kullanım Alanları Nerelerdir?

Vinil tabela kullanımı şirketler tarafından yapılabildiği gibi, bireysel müşterilerimiz tarafından da tercih edilir. Vinil tabela kullanım alanları;

  • Afişler
  • Atatürk posterleri
  • Fuarlar ve büyük çaplı etkinlikler
  • Bayraklar
  • Organizasyonlar şeklinde sıralanabilir. Binaların giydirilmesinde de tercih edilen bir tabela ürünüdür. Firmamızın uzman ekibi büyük çaplı siparişlerde en net görüntüyü yakalamak için çalışır.

Vinil Tabela Ölçüleri Nedir?

Vinil tabelalar tek parça standart boyutlarda üretilebileceği gibi büyük ölçülerde de üretimi sağlanır. Tek parça şeklinde istediğiniz boyutta da sipariş verebilmeniz mümkündür. En büyük vinil tabela ölçüsü 5 mtx50 mt boyutundadır. Bina giydirme gibi büyük ölçülerde özel sipariş ile alım yapılır.

Vinil Tabela Fiyatları Nedir?

Reklam sektöründe uzun zamandır faaliyet gösteren firmamız hem güvenilir hem de kaliteli ürün üretimi gerçekleştirir. Sizlerin isteği doğrultusunda istenen renge boyanan ve görüntü kalitesinin en üst düzeyde olduğu tabela üretimi tarafımızca yapılır.

En uygun fiyat garantisi ile hem kaliteli hem de güvenilir bir hizmeti bizimle birlikte alabilirsiniz. Vinil tabela fiyatlarımız kullanacağımız malzemeye ve ürünün boyutuna göre değişkenlik gösterir. Bizimle iletişime geçerek fiyatlar hakkında net bilgi alabilirsiniz.

× WhatsApp Teklif İste